دانلود فایل{پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد جامع سراب}

دانلود فایل /پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد جامع سراب/ بی اِن|دانلود فایل|31028544|bno34054059|پاورپوینت,اسیب,شناسی,مرمت,مسجد,جامع,سراب,پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد جامع سراب, پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد جامع سراب ,پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد جامع سراب , پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد جامع سراب,پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت اسیب شناسی مرمت مسجد جامع سراب آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 59 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 59 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:9
فهرست مندرجات:
فصل دوم: آسیب شناسی
1.شناخت استان آذربایجان شرقی
2.شناخت شهرستان سراب
.....پیشینه تاریخی سراب
.....سراب در گذر دوران
3. شناخت مسجد جامع سراب
فصل اول: شناخت
*منابع و مأخذ
لازم به ذکر است از آنجایی که بنای مسجد جامع سراب در سال 1372 مورد مرمت قرار گرفته و هدف از ارائه این پروژه نقد مرمتی این بنا ونیز شناخت آسیبهای ناشی از عدم اجرای صحیح اصول ومبانی مرمت و نیز عوامل غیر انسانی در این بنا است. لذا تیم تحقیقاتی ما از ارائه طرح احیا بنا به دلیل خارج از سر فصل بودن موضوع پروژه به بحث احیا نمی پردازد.
*نکته:
فصل اول: شناخت
فصل اول :شناخت
شناخت استان آذربایجان شرقی :
استان آذربایجان شرقی (به پارسی باستان : آذربادگان) بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین استان ناحیهء شمال غربی ایران محسوب می‌شود. استان آذربایجان شرقی از سمت شمال به جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان، از سمت غرب و جنوب غرب به استان آذربایجان غربی، از سمت شرق به استان اردبیل و از سمت جنوب شرق به استان زنجان محدود شده‌است. این استان دارای آب و هوای سرد کوهستانی بوده و کلّ محدودهء استان را کوه‌ها و ارتفاعات تشکیل داده‌اند. این استان محل اتصال دو رشته کوه مهم و اصلی کوه‌های ایران، یعنی البرز و زاگرس است و بلندترین نقطهء آن، قلهء کوه سهند است. مرکز استان آذربایجان شرقی، کلان‌شهر تبریز است. از شهرهای مهم و اقماری این استان می‌توان به مراغه، مرند، میانه و اهر اشاره کرد. آذربایجان شرقی رتبهء اول صادرات غیرنفتی در کشور را داراست. همچنین این استان امن‌ترین و کم‌جرم‌ترین استان ایران به شمار می‌رود.
بخش اول
فصل اول :شناخت
شناخت شهرستان سراب:
شهرستان سراب تا سال۱۳۲۴از بخشهای تابعه تبریز بوده اما در این سال به شهرستان درجه ۳ و۷دهستان و۱۸۰آبادی تبدیل شدو بعدها دهستان بزقوش (شهرستان میانه)از آن جدا شده‌است.سراب چون در كنار سراورود ساخته شده آن را ساراو, سراو يا سراب نام نهاده اند.

موقعیت استانی سراب
فصل اول :شناخت
موقعیت جغرافیایی
شهرستان سراب با مساحت ۳۵۶۰کیلومترمربع درجنوب شرقی استان آذربایجان شرقی واقع گردیده‌است.این شهرستان ازشمال به شهرستان‌های مشکین شهروهریس - ازشرق به استان اردبیل - ازجنوب به شهرستان میانه و ازغرب به شهرستان بستان آباد محدوداست. ارتفاع این شهرستان از سطح دریا ۱۶۵۰متر می‌باشد.مساحت شهرستان سراب ۶/۷درصدکل مساحت استان راتشکیل می‌دهدکه ازاین لحاظ دررده ششم قرار دارد. براساس آخرین تقسیمات کشوری دارای دوبخش (مرکزی ومهربان) ۹دهستان و۴ نقطه شهری به نامهای سراب- مهربان- شربیان ودوزدوزان می‌باشد.تعدادآبادیهای دارای سکنه شهرستان ۱۲۸می باشد.
تصویر ماهواره ای سراب
فصل اول :شناخت
بررسی وضعیت اقلیمی منطقه :
....